Ubezpieczenia zdrowia i życia

Mówi się, że zdrowie jest najważniejsze – kiedy się je ma, to reszta jakoś się ułoży. Skoro więc jest ono dla nas tak ważne, powinniśmy nie tylko troszczyć się o nie co dzień, ale też zabezpieczyć na wypadek jego nagłej utraty. Pomożemy Ci wybrać polisę zdrowotną, która przyda się w razie nagłej choroby lub wypadku oraz zabezpieczy Twoją rodzinę, gdy nagle Cię zabraknie. Ubezpieczenia zdrowia i życia!

 

Oferujemy ubezpieczenia zdrowia i życia:

  • Indywidualne na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • NNW indywidualne dla dzieci i dorosłych
  • Posagowe – na dobry start dla dziecka
  • Na zabezpieczenie kredytu
  • Medipass – dowiedz się więcej

Ubezpieczenia dla zdrowia i życia – to musisz wiedzieć

Wyróżniamy następujące ubezpieczenia zdrowotne:

Indywidualne na życie

Stanowi zabezpieczenie dla Ciebie oraz Twej rodziny w razie nieprzewidzianych zdarzeń życiowych, zakres ubezpieczenia jest szeroki i możesz liczyć na wypłatę pieniędzy np. kiedy urodzi Ci się dziecko, albo umrze ktoś bliski, jak rodzice, czy teściowie.

Prywatna opieka medyczna

Zapewni Ci szybki bezgotówkowy dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych w prywatnych placówkach zdrowia na terenie całej Polski, bez kolejek oraz limitów.

Posagowe

Jest skierowane do osób, które chcą zapewnić swym dzieciom dobry start w dorosłość i zabezpieczyć finansowo ich przyszłość, polisa gwarantuje wypłatę pieniędzy dzieciom, nawet jeśli rodziców zabraknie.

NNW indywidualne dla dzieci i dorosłych

Jest to zabezpieczenie finansowe w razie wypadku, który może nam się przytrafić na każdym kroku: w domu, szkole, na wakacjach, basenie, wyjeździe na narty itd. Polisa obowiązuje na całym świecie 24/h, a rozszerzając ją o dodatkowe opcje, możemy starać się o zwrócenie opłat za prywatne leczenie, czy dietę szpitalną.

Assistance medyczny

W sytuacji zagrożenia na drodze medyczny assistance zapewni Ci przetransportowanie poszkodowanego do szpitala, hospitalizację poza granicami Polski, a także transport i opiekę nad dziećmi i zwierzętami, organizację wizyty lekarza domowego oraz opiekę pielęgniarską i dostarczenie leków. Ponadto możesz oczekiwać zorganizowania rehabilitacji i pokrycia jej kosztów.

Medipass

Jest to ubezpieczenie, do którego możesz przystąpić razem z członkami swojej najbliższej rodziny. Zapewni Ci ekspercką opinię medyczną polegającą na analizie i ocenie stanu zdrowia Twojego lub Twoich bliskich na podstawie otrzymanych wyników badań. W ramach tej polisy zostaje Ci zapewnione tłumaczenie dokumentacji medycznej, dzięki czemu możesz zweryfikować u specjalisty z zagranicy postawioną w Polsce diagnozę lub plan leczenia. Otrzymasz również wykaz zagranicznych placówek, w których przeprowadza się zaproponowany przez lekarza plan leczenia. Będziesz mógł zasięgnąć opinii medycznej w zakresie: ortopedii, neurologii i neurochirurgii, kardiologii i kardiochirurgii oraz onkologii.